Cyber Monday

Black Friday na dobre zdążył zagościć w naszym kraju i już od kilku tygodni możemy zauważyć informacje o zbliżającym się dniu wielkich promocji. Jednak nie każdy z nas wie, że będziemy mieć także inną okazję do zrobienia zakupów w niższych cenach – Cyber Monday.

Cyber Monday kiedy?

Cyber Monday przypada zawsze na pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, obchodzonym w Stanach Zjednoczonych.To właśnie stamtąd przywędrował do na ten zwyczaj, podobnie jak przypadający na 23 listopada Black Friday. Z założenia oba dni są do siebie podobne, z tym wyjątkiem, że  Cyber Monday dotyczy promocji głównie w sklepach internetowych. To właśnie w nich będziemy mogli napotkać na atrakcyjne zniżki i rabaty, a często również nawet darmową dostawę. Czas na zakupy zarezerwujmy sobie już 26 listopada – właśnie wtedy rozpoczną się wielkie wyprzedaże internetowe z okazji Cyber Monday.

Cyber Monday co i gdzie kupić?

Niestety, pełna liczba sklepów internetowych biorących udział w wydarzeniu nie jest jeszcze znana. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i obserwować na bieżąco interesujące nas oferty. Cyber Monday to dobra okazja, aby zakupić coś, co planowaliśmy już od dłuższego czasu, np. sprzęt elektroniczny lub markowe ubrania, które mogą być przecenione nawet o kilkadziesiąt procent. To również doskonały moment na wybór prezentów świątecznych w dobrych cenach. Obniżki będą trwać około 24 godzin, nie warto jednak czekać jednak na ostatni moment i już teraz zaplanować listę zakupów.

Więcej informacji na https://dealavo.com/pl/

Share This Post: