Sukienki koronkowe – ponadczasowa moda w kobiecym wydaniu

Nadają lekkości, zwiewności i romantycznego wyrazu – sukienki koronkowe to absolutny must have każdej przedstawicielki płci pięknej. Niezależnie od wieku, każda z nas powinna posiadać w swojej garderobie ten rodzaj stroju. Która z pań nie lubi czuć się kobieco i seksownie?  Właśnie ten model ubrania pozwoli podkreślić delikatność, a zarazem zmysłowość. Delikatny materiał ozdobiony koronkowym wzorem wydobywa wdzięk i podkreśla atrybuty. Jeśli chcesz zrobić wrażenie, zdecyduj się na tego typu kreację, a z pewnością przykujesz uwagę podczas wieczornego wyjścia. Na bal, przyjęcie, wesele lub randkę – podczas okoliczności, gdy chcesz czuć się wyjątkowo i elegancko, wybierając ten rodzaj stylizacji, możesz liczyć na olśniewający look. 

Jakie dodatki dobrać do koronkowego stroju?

Koronka to zdobienie, które jest efektowne, nie wymaga wielu dodatków, by cała kompozycja nie wypadła zbyt strojnie i przez to tandetnie. Dobierając akcesoria, powinnyśmy kierować się zasadą less is more, to sukienka będzie stanowiła pierwszoplanową rolę, skromna, delikatna biżuteria jest subtelnym dopełnieniem podkreślającym jej wdzięk. Ta sama zasada dotyczy obuwia i torebki. Wybierając zbyt krzykliwe modele, osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego i wypadniemy kiczowato. Warto postawić na klasykę i elegancję.

Dla kogo odpowiednim wyborem są sukienki koronkowe?

Istniało przekonanie, że panie w większym rozmiarze, nie wyglądają dobrze w tego typu kreacjach. Nic bardziej mylnego! Dobrze dobrany fason podkreśli kobiece atrybuty i zatuszuje niedoskonałości. Kobiety, których figura przypomina klepsydrę, mogą wybrać ołówkową sukienkę, która podkreśli wcięcie w talii. Zwolenniczki luźniejszych ubrań będą się dobrze czuły w modelu w kształcie litery A. Szeroki wybór gwarantuje znalezienie wymarzonej sukienki dla nawet najbardziej wymagającej klientki.  https://butiklalala.pl/sukienki-z-koronka

Share This Post:

Add Comment